HOW ROCKETS ARE MADE (Rocket Factory Tour - United Launch Alliance) - Smarter Every Day 231

Rýchlejšie, vyššie, silnejšie ako všetci. Výsledky Veľkého pohára

Od 25. do 27. augusta sa v Moskve na dvoch najväčších športoviskách Aquacomplex Luzhniki a DS Megasport uskutočnil turnaj Big Cup za účasti najsilnejších športovcov CrossFit z SNŠ. O titul fyzicky najpripravenejšej osoby bojovalo 230 športovcov z Ruska, Bieloruska, Ukrajiny a Kazachstanu.

Včera večer, na konci tretieho finálového dňa súťaže, boli zverejnené mená víťazov Veľkého pohára. Sú to: Andrey Ganin (muži, jednotliví profesionálni športovci 18-34 rokov), Anastasia Vladimirova (ženy, jednotliví profesionálni športovci 18-34 rokov)

Ďalšia „placka“ na noc? Rozhovor s Anastasiou Vladimirovou

Ako sa jedna zo 60 fyzicky najzdatnejších dievčat na svete pripravuje na Veľký pohár.

Sergey Gitenko (muži, majstri medzi profesionálmi 35 - 39), Anna Tovchenik (ženy, masters medzi profesionálmi 35-39), Igor Sharov (muži, masters medzi profesionálmi 40+), Natalia Imshenetskaya (žena, masters medzi profesionálmi 40+), SPRUT (tímová súťaž).

Najťažšie museli prejsť športovci z rôznych oddielov. testy na vode a na zemi a preukázanie odbornej spôsobilosti v gymnastike a vzpieraní. Všetky úlohy boli vyvinuté s podporou organizátorov európskych scén Reebok CrossFit Games a boli utajené až do dňa začiatku každej etapy.